Novinky

Nezmeškej

6.8.2011

Představuji vám velmi jednoduchý, ale poměrně promakaný prográmek, véce info níže! Stáhnout můžete stisknutím tlačítka DOWNLOAD.

Program Nezmeškej, který je možné používat jak v české, tak i ve slovenské verzi, vás bude předem upozorňovat na blížící se svátky, narozeniny a jiná výročí, ale také na libovoné úkoly či jiné události. Časový předstih upozorňování je možno volit pro každé výročí i úkol individuálně.

 

Praktické funkce programu Nezmeškej:

 • V programu Nezmeškej najdete i informace o Původu českých křestních jmen, které lze jednoduše zobrazit.
 • Program obsahuje i základní astronomické údaje, jako například východ a západ Slunce a Měsíce (v závislosti na zeměpisné poloze). K dispozici je i údaj o aktuální fázi Měsíce.
 • Jsou zde k dispozici i pranostiky- na vybraný měcíc nebo konkrétní den.
 • V programu Nezmeškej je k dispozici také kalendárium s informacemi o výročích slavných osobností.
 • Prostřednictvím funkce "Časované spouštění programů" lze jednoduše naplánovat spouštění ostatních aplikací ve zvolený čas. Vybrané programy lze spouštět kliknutím na jejich ikonku v liště "Rychlé spouštění programů".

Základní funkce programu Nezmeškej:

 • Připomínač narozenin, svátků, jiný výročí, úkolů a událostí. Upozornění na výročí a úkoly se objevují přímo při spuštění počítače. V případě, že ve sledovaném období není nalezeno žádné výročí ani úkol, program se po uplynutí nastaveného časového intervalu sám vypne.
 • Kalendář výročí a úkolů umožňuje rychlé vypsání všech výročí a úkolů v zadaném období. Seznam výročí lze třídit podle zadaných kritérií; seznamy lze i tisknout.
 • Lze se nechat upozorňovat i na úkoly - ve stanovený čas se objeví upozornění doplněné zvukovou signalizací.
 • Podobně jako do stolního kalendáře, i do Kalendáře v programu Nezmeškej si můžete poznamenávat různá události- zobrazují se v něm automaticky i informace o narozeninách a jiných výročích Vašich blízkých
 • Program obsahuje i Budík s bohatými možnostmi nastavení (až 10 různých budíků, různé typy zvonění,...)
 • Samozřejmostí je možnost vyhledávání svátků podle jména nebo data.

Vřele doporučuji si tento program stáhnout, stane se zajsté vynikajícím pomocníkem nejen při fotografování. The best of Francie

23.7.2011

Po dlouhém čekání jsme vytvoil portfolio z Francie. V tuto chvíli dělám na fotkách z Norska, které by mohli do konce příštího týdne být hotové, tedy ochutnávka část portfolia :-)

The best of Francie


Francie - Camargue

27.4.2011

Krátké vieo z focení Plameňáků, snad se apson trochu zalíbí. POzději přijdou na řadu fotorafie...!!!DOPORUČUJI PUSTIT V HD KVALITĚ (1080P)!!!Počasí Aladin

21.11.2010

Velmi dobrý rádce pro focení! Znát počasí je vlemi důežité. Tady máte odkaz na velmi dobré, často aktualizované a troufám si říct, že nejpřesnější a nejrozsáhlejší stránky. ODufám, že většině z vás pomůžouWink.

Počasí Aladin


Nové fotografie

15.11.2010

 

Tak konečně další fotografie?! Nyní budou přibývat staronové, které většina už viděla, ale později se dostanu i k těm, které mi leží v PC bez úprav a nebyli nikde publikované.

 

Doufám, že budete mít semnou trpělivost, tu odměním častějšími aktualizacemi webu Cool

 

 Odkazy

27.9.2010

Konečně tedy vkládám pár odkazů, časem zaktualizuji a poupravím, prozatím snad stačí takto jednodušeLaughing.

Odkazy© 2010 WildNature • Vytvořeno a hostováno Abtera, s.r.o.