Novinky

Martin Hejzlar | WildNature.cz

16.8.2014

Facebook|aktualizace|rychlé sdílení

Byla pouze otázka času, kdy se rozhodnu, tak jako spousta fotografů předemnou, že si oddělím soukromý profil od toho fotografického. A je to tu, na tomto odkazu naleznete stránku facebooku, kde můžete sledovat aktualizace mých stránek. A tak se dostat rychleji k novinkám.

Martin Hejzlar|WildNature.czCesta na Srí Lanku

30.4.2014

Prostřednictvím webových stránek bych vám chtěl nabídnout účast na cestě na Srí Lanku. Nejdená se o workshop, takže s cenou chceme být, co možná nejníže. Cesta je plánovaná od 18 do 27října 2014. Prozatím 3 volná místa.

Pro více informací mě kontaktujte.

Cesta na Srí Lanku


TBO

26.3.2014

Protože už nějakou dobu přemýšlím nad výtvory, které zde publikuji - rozhodl jsem se nepodporovat kavantitu fotografií, ale naopak kvalitu. I když mé fotografie jsou na míle vzdálené tomu, co si představuji, přesto některé vyvolené budu řadit do galerie The best of...Naleznete zde, dle mého soudu, ty nejzajímavějí snímky.

Druhou novinkou je pak archiv, kde bude několik galerií, kde budu nahrávat zbývající fotografie. Asi nejzajímavější bude galerie "fotografové v akci". Mě vždy lákají fotografie pořízené za scénou, tak doufám, že budou lákat i Vás.

Třetí a poslední. Protože to nejsou pouze pro mě něčím vyjmečné fotografie a fotografie pořízené na různých foto-akcích, bylo zapotřebí mít ještě jednu možnost k nahrávání fotek. Collections. Výběr několika fotografií z cest, které jsem v minulosti podnikl. Postupně budou do galerií nahrávány nové fotografie a tak stále bude na co koukat.

Přeji příjemný den, Martin.Workshopy

1.3.2012

Červenec a Srpen 2014

 Přednáška IDIF

11.9.2011

Při fotografování divoce žijících zvířat je důležité znát dobře, jak svůj fotoaparát, tak i chování zvířat. Aby fotografie byla co nejpoutavější je zapotřebí mít štěstí, které může ovlivnit mnoho různých faktorů. Co dělat proti těmto nepříznivým trendům Vám řekne a poradí fotograf Martin Hejzlar.

Můžete se těšit na příběhy z fotografických cest a mnoho různorodých snímků pořízených za posledních pět let. Poučným a zajímavým pro Vás může být poukázání na chyby, jichž se tento mladý fotograf dopouštěl na samém počátku fotografické éry a také srovnání začátečnických snímků s těmi současnými.

INFOFotokurzy

10.8.2011

Srpen 2011 

        plazi,obojživelníci,hmyzáci (Obsazeno)

Září 2011 

       plazi,obojživelníci,hmyzáci (5 volných míst)
© 2010 WildNature • Vytvořeno a hostováno Abtera, s.r.o.